Müzik Şarkı
Türkçe müzik dinlemek için en doğru adres..

Diger Sarkilar...

Ust

Mc Barkot Ft Grohe - Sevmiştim New 2011

Ahmet şafak - Kozan Dağı

Set´s Mix 80´s By Paulo Duran 8

Justin-bieber-hey-girl

Elazığ Halayları

Selim Gulgoren - Cennet (alper Dost Remix)

Yildiztilbe-metris

Shes Bad (there She Goes) K Slym & Fynese

Halil Sezai - Seni çektim Içime '' Karanlığın Işığı ''

Okul Yolu - 3tl'ye 1000 Md (karaokeindir)

Sanatçılardan Bazıları:

Ust

Mehmet Erdem - Hakim Bey 2012

Reklamlar:

Mehmet Erdem - Hakim Bey 2012 ben seni çok sevdim kimseyi sevmediğim kadar. herseyden herkesten vazgectım.kendimden bıle.hayatımın en guzel en mutlu gunlerını senınle gecırdım. senı eleştırmedımkırmadım uzmedım oldugun gıbı kabul ettım. ama sn kıymet bılmedın paraya pula önem verdın ve kalbımı yaktın.degerımı bılmedın. senden nefret edemıyorum eskısınden daha cok çok aşığım hatta ama artık bu acıya daha fazla katlanmıyorum ve ayrılıyoruz benı guzel hatırla
bu adamı dinlerken neden aklıma kayahan geliyor ...!
kayahanın sesini çalmış hakim bey asın şu hırsızı...
kuzey bu şarkı değerlenecek dedi değerlendi :d
Mehmet Erdem - Hakim Bey 2012 söz ucar yazı 2 cihanda eyvah iki cihanda eyvah
ulan nekadar salak İnsan var Şu memlekette bazen sİktİr olup gİdesİm var yaa :s
ben ilk dinlediğimde kayahan sandım sesi çok beniyor bence.
biri sözleri yazabilir mi?? ben malım da anlamıyorum kusura bakmayın..
bu adam kuzey güney dizisi sayesinde daha çok tanındı
anlamayan veya sagir olan insanlar olamaz mi? sagir olan insanlar dinleyebilir fakat ne dinlediklerini en azindan okuyabilirler ;o) birde yabanci olup bu sarkiyi hem dinleyip hem sozlerini okuyup turkce ogrenmek isteyenlerde olabilir.
anlamayan veya sagir olan insanlar olamaz mi? sagir olan insanlar dinleyebilir fakat ne dinlediklerini en azindan okuyabilirler ;o) birde yabanci olup bu sarkiyi hem dinleyip hem sozlerini okuyup turkce ogrenmek isteyenlerde olabilir.
bunu dinledikten sonra kuzey güney dinleyesim geliyo
adam şarkıya ilk girdiğinde halil sezai söylüyo sandım ve aradan 1 2 saniye geçtikten sonra kayahanın pes tonda söylediği aklımın ucundan geçti derken müzikdaki kapak fotoğrafına baktım mehmet erdem yazıyodu ki yine de kanaatim değişmedi. sesi kayahan halil sezai karışımı bişey.
sen ilk önce türkçe kelimelerin tamamını öğren öyle gel.. tiskindim değil tiksindim o

kayahan hakim bey dinle, hakim bey dinle, hakım bey dınle, mehmet erdem hakim bey kıymetli dinle, mehmet erdem hakim bey dinle, kayahan hakim bey facebook, hakim bey dinle 2012, kuzey güney kayahan hakim bey dinle, halil sezai hakim bey dinle, kayaha hakım bey dınle, hakim bey dinle ilk, kayahanhakimbeydinle, halil sezai hakim bey, Mehmet erdem hakim bey verdin şarkı sözü, haki̇m bey di̇nlele, kayahan hakim bey şarkısı, hakim bey dinle facebook, top on türkçe 2012 hakim bey, mehmet erdem -BENI GUZEL HATIRLA sözleri, hakımbey dınle,

5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesi ve TCK'nın 125. Maddesi uyarınca yorumların sorumlulukları yorum yapan kullanıcılara aittir. Rahatsız olunan yorum olursa sayfanın en altındaki yasal uyarı kısmında bulunan e-posta adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Paylaşın:
2008 ~ 2012 müzikşarkı - Yasal Uyarı - RSS - Tüm İçerik