Müzik Şarkı
Türkçe müzik dinlemek için en doğru adres..

Diger Sarkilar...

Ust

Murat Dalkılıç - Bi Güzellik Yapsana ( Dj Ali Haydar öcal - Summer Mix )

Beynine Beynine, Sehabe! | Sehabecom

Ais Ezhel Antrenman Beatçalışması

Memati Aksiyon

Nc - Now We Are Free

Harry Belafonte - Jump In The Line

Ervah I Ezelden

Nicole Scherzinger- Love You Too

Alejandro - Delete Love (dance)

Derdiyoklar-trk-1

Sanatçılardan Bazıları:

Ust

Selçuk Balcı - Deniz üstünde Fener

Reklamlar:

Selçuk Balcı - Deniz üstünde Fener selçuk balcı sesin beni hipnotize ediyo :(((( günde kaç sefer bu parçayı dinliyorum bilmiyorum
bi sevdiceğim var onu sevdiğimden haberi bile olmayan, hep bunu söyler bunu dinler, işte bu yüzden bu şarkıda beni mahveder..
lan bi rin gidin adam müzik müziksu yapmış güzel bir parça ortaya çıkmış. iki üç tane geri zekalıda çıkmış karadenizlilere çıkmış laf atmış ne alaka ise. beğenmiyorsanız rin gidin huur madonna ile britneyi dinleyin hem daha pahalı. boş boşuna dememişler deveyi diken türkü n. sevmiyorsan r git dinleme dinleyen olur..
yeter ulan güzelim şarkının altında ya kardeş temalı yorumlar ya da ırkçı yorumlar sie .sadece karadenizliler yazsın:d
Selçuk Balcı - Deniz üstünde Fener adam rizeli bari türk-laz ayrımı yapın da az alakalı olsun. kürt nerden geldi
ne kadar salak milletiz ya şarkıyı kürt tükr ayrsevgi getirmişsiniz.
ne kadar aptal bir milletsiniz lan biri bir laf atıyor arkasından 20 tane koyun koşuyor hakikaten aptalsınız lan.
turku, kurdu, arabi, lazi, vs kardes yapan dinimiz islamdir! ornegin bulgarlar irken turk olmalarina ragmen, bdinleri kardes millet olarak gormezler. her turkiyeye izine gittigimde, bulgarlarin serefsizliklerinle karsilasirim. tam bir turk dusmanlaridir!! bdinleri yine ayni cati altina topluyacak olan islamdir kardeslerim. :)
kürt türk laz kardeştir.. lanet olsun irkcı barbarlara...
mahalli sanatçıların şarkılarında yorumun kapatılmasını rica ediyorum tan..
sevmedim ayrilmaga,sevdim sevilmeye,sevmedim darixmaga,sevdim qovushmaga,sevmedim ad olsun,sevdim menim olsun!!!
ya huur çocuğu bunu bayanlarda izliyo küfür etmicektim ama senin yim huur evladı. n sevgi televizyon kumandası sokayım huur evladı. azıcık namusun varsa bu küfürleri ciddiye alırsın. yaşlı sehpaya vura vura yim huur evladı. sevgi kodumun çocuğu. yediği tabağa sıçan huur evladı. annenle kız kardeşini direğe bağlar ne mutlu türküm , yaşasın türkiye diyene kadar severim anası siikik huur evladı. tüm ermeni kızları amındanünden heryerinden yim.
birader sen çok yanlış yapmışsın direk ktin
hazal kayaya evlenme teklif ettim kabul etmedi zaten buda bana koymadı döndüm ve suratına bi behlüle vermediğin kaldı dedim ağladı. 1-0 öndemiyim beyler ?
hay sizn kürt-türk kavganzı ym ya.bebenin bri kürtlere ya da türklere laf atar.kendni vatan kurtarcısı sanan ileri zekalı insanlarmız ise, ortalğı kızıştrır. ayıp ya yemn ederim ayıp ben bir kürt olarak laz şarkılarını beğenrek ve severek dnliyorum çokta severim karadenz insanını. yemin ederim artık kürtlüğümden utanıyorum ya. hep kavga hep kavga biz durmadan birbirimizi yiyelim emperyalist ve siyonist yavşaklar da bizim kavgamızdan para kazansın yapmayın yiyip bitirdiniz güzelim memleketi.
Selçuk Balcı - Deniz üstünde Fener ulan sarkıyı dınlaeyın yavsak ınsanlar bırakın artık ayrımcılıgı 
anani sİksİn memlekette ne kadar solcu varsa huurÇocuĞu kÜrtlerİ sevmem ama onlarda sİksİn anani emİ kanini sİktİĞİm İpnesİ.
hazal kaya ne ki ? bu şarkının yanında ünlümü bu şarkı kim bilir hazal kaya olmasa ha daha çok ha daha az dinlenecekti . . .
o değilde sen müzikte hazal kaya yı oynat mekanlarda fena değil, parça zaten güzel ama o tank o flame ler nedir ? saçma kopuk bi müzik olmuş
bnde rizeliyim ama acık konusmak lazım hazal kaya olmasaydı bu kadar ızlenmezdı :)

sevmedim ayrilmaga,sevdim sevilmeye,sevmedim darixmaga,sevdi, deniz üstünde fener dinle, deniz üstünde fener sadece müziği, selçuk balcı - deniz üstünde fener sadece müziği, selçuk balcı kürt mü, selçuk balcı full dinle, Selçuk Balcı - Deniz Üstünde FeneR DİNLE, selçuk balcı deniz üstünde fener dinle, hazal kaya şarkı HA, serkan balcı kürtçe şarkısı, selçuk balcı dinle, selçuk laz şarkısı, selçuk balci deniz üstünde fener dinle, selçuk balcı full tüm şarkıları, selçuk bağcı lazca şarkısını dinle, telefon melodisi selçuk balcı deniz üstünde fener indir, selçuk balcı bırak artık, selçuk balcı günd, selçuk balcı denız ustunde fener dınle, selçuk balci mezar taşi open az,

5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesi ve TCK'nın 125. Maddesi uyarınca yorumların sorumlulukları yorum yapan kullanıcılara aittir. Rahatsız olunan yorum olursa sayfanın en altındaki yasal uyarı kısmında bulunan e-posta adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Paylaşın:
2008 ~ 2012 müzikşarkı - Yasal Uyarı - RSS - Tüm İçerik