Müzik Şarkı
Türkçe müzik dinlemek için en doğru adres..

Sponsor Reklamlar:

Diger Sarkilar...

Ust

Kubat-zara Turkcell Düet

Felek çakmağını üstüme çaktı - Kubat (söz: Erzurumlu Emrah)

Kubat - Hey Onbesli

Kubat(misket),ayna(halkali şeker-zühtü),hatice(fidayda)

Kubat - Gesi Bağları

Kubat - 01 - Derdim Coktur Hangisine Yanayim

Kubat Ozanim Bugün

Kubat Gesi Baglari Teaser Mix

Kubat - Sen Gideli

Kubat -nar Agaci

Sanatçılardan Bazıları:

Kaan - Kaan Altınova - Kaçak - Kadim & Sevda - Kadriye Latifova - Kahraman Tazeoğlu - Kahtalı Mıçı - Kamuran Akkor - Kanye West - Kapalıçarşı Dizisinin Müzikleri - Kardeş Türküler - Kargo - Karmate - Katy Perry - Kayahan - Kazancı Bedih - Kazım Koyuncu - Keane - Kelly Clarkson - Kemal Doğulu - Kenan Doğulu - Kendi - Keremcem - Kerim - Kerim Yağcı - Kesha - Kibariye - Kid Cudi - Kolpa - Koray -

Ust

Kubat - Hey Onbesli

Sponsor Reklamlar:

Sponsor Reklamlar:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, lütfen siz yapın.

Yorum ekle

* Gerekli bilgi
(gizli kalacak)
 
Smile Sad Huh Laugh Mad Tongue Crying Grin Wink Scared Cool Sleep Blush Unsure Shocked
 
1000
Captcha
Refresh
 
Kodu girin:
 
Kim olduğumu hatırla.
 

TheKlNDAR: Yerli plaka arkadaşıma söylüyorum bunu: Ne olduğunu biliyorum, bile bile göbek atıyorum. O zaman 15 yaşında askere gidipte dönmeyen kardeşim, ben göbek atıyım diye öldü. Bu parça bana yazılsa ve bende askere gidip dönemesem, açın son sese alın kaşıkları geçin oynayın abi. Ben siz ve sizden sonra gelecekler rahat rahat göbek atsınlar diye ölüyorum askerde. Şehidini düşünen iki fatiha okusun! Ölenin sizin saygınıza ihtiyacı yok, duanıza ihtiyacı var!
TheKlNDAR: Şİmdide asker gönderiyoruz. Şimdi de askerlerimiz şehit oluyor. Zamanın neyi getirip, neyi götüreceği belli olmaz. Şimdiki askerleride o zaman davullarla zurnalarla göndermek size göre yanlış sayılıyor. Çünkü gidip, dönmeyenler yok mu şimdiki askerlerden? Abuk sabuk yorumlar yaparak, sözde milliyetcilik yapan, ama özde milliyetin M sinden haberi olmayanlara söylüyorum bunu. 15 yaşında kardeşim var ve şimdi onu askere gönderecek olsam, gidipte dönmeyeceğini bile bile açar bu parçayı göbek ararım!
nanis2000ify: bu bir türkü değil ağıttır.15 yaşında cepheye gidip geri dönemeyenlerin destanıdır.Bu şekilde köçek havasında söylenmemelidir....
berkaymete: Kubatın ünlü olduğu bir dünyada yaşamak istemiyorum.
prceXtu: @Mucahit1963 evet yorumuna sonuna kadar hak veriyorum. ahmet şafak ta benzeri hareketli bir yorum getirdi bu türküye sadece kubat değil.
01istisna: adamlar bu parcayi göbek atma sarkisi yapmis ya milletin amacini anlamiyorum ha ...-.-
maneraserdog: kurtulus savasına gidenler için yazılmıs bır sarkıya kıcı acık kızlar dans adıyor. bu na utanmama elde değil
Pohlschroder: Soylendigi gibi...bu Canakkaleleye olmeye giden daha delikanliliga yeni giren cocuklar icin yazilmistir.....nakadar duyarsam duyuyum...her aklima geldiginde gozlerim yaslanir.....amma onlar bos yere kiyilmadi...bakin ne olursa olsun dag gibi vatan var!!!
AfyoonDeluxeo3: danscilar bozuyo hic uymuyo sarkiya
turkijem70: NEFIIISSSSSS

5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesi ve TCK'nın 125. Maddesi uyarınca yorumların sorumlulukları yorum yapan kullanıcılara aittir. Rahatsız olunan yorum olursa sayfanın en altındaki yasal uyarı kısmında bulunan e-posta adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Paylaşın:
2008 ~ 2012 müzikşarkı - Yasal Uyarı - RSS - Tüm İçerik